|

Programul turului în Liga 3, Seria1, editia 2019-2020

Husana Husi, singura reprezentantã a judetului în Liga 3

TINTAR… Federatia Românã de Fotbal a stabilit programul Ligii 3, sezonul 2019-2020. Nou-promovatã în cel de-al treilea esalon fotbalistic al tãrii, Husana Husi, va debuta pe 24 august, acasã, împotriva Bucovei Rãdãuti. În prima partidã din deplasare, trupa pregãtitã de Cãtãlin Nicolau si Bogdan Miron va întâlni Sporting Liesti, iar în runda a treia va juca, pe teren propriu, cu KSE Târgu Secuiesc.

Etapa 1 – 24 august 2019

FC Botosani 2 - Aerostar Bacãu
FC Ozana Târgu Neamt - CSM Focsani
CSM Ceahlãul Piatra Neamt - Stiinta Miroslava
CSM Pascani - SC Otelul Galati
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati - KSE Târgu Secuiesc
Foresta Suceava - Sporting Liesti
Husana Husi - Bucovina Rãdãuti
CSM Bacãu - Somuz Fãlticeni

Etapa a 2-a – 31 august 2019

Aerostar Bacãu – Somuz Fãlticeni
Bucovina Rãdãuti – CSM Bacãu
Sporting Liesti – Husana Husi
KSE Târgu Secuiesc – Foresta Suceava
SC Otelul Galati – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
Stiinta Miroslava – CSM Pascani
CSM Focsani – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
FC Botosani 2 – FC Ozana Târgu Neamt

Etapa a 3-a – 07 septembrie 2019

FC Ozana Târgu Neamt – Aerostar Bacãu
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – FC Botosani 2
CSM Pascani – CSM Focsani
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – Stiinta Miroslava
Foresta Suceava – SC Otelul Galati
Husana Husi – KSE Târgu Secuiesc
CSM Bacãu – Sporting Liesti
Somuz Fãlticeni – Bucovina Rãdãuti

Etapa a 4-a – 14 septembrie 2019

Aerostar Bacãu – Bucovina Rãdãuti
Sporting Liesti – Somuz Fãlticeni
KSE Târgu Secuiesc – CSM Bacãu
SC Otelul Galati – Husana Husi
Stiinta Miroslava – Foresta Suceava
CSM Focsani – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
FC Botosani 2 – CSM Pascani
FC Ozana Târgu Neamt – CSM Ceahlãul Piatra Neamt

Etapa a 5-a – 21 septembrie 2019

CSM Ceahlãul Piatra Neamt – Aerostar Bacãu
CSM Pascani – FC Ozana Târgu Neamt
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – FC Botosani 2
Foresta Suceava – CSM Focsani
Husana Husi – Stiinta Miroslava
CSM Bacãu – SC Otelul Galati
Somuz Fãlticeni – KSE Târgu Secuiesc
Bucovina Rãdãuti – Sporting Liesti

Etapa a 6-a – 28 septembrie 2019

Aerostar Bacãu – Sporting Liesti
KSE Târgu Secuiesc – Bucovina Rãdãuti
SC Otelul Galati – Somuz Fãlticeni
Stiinta Miroslava – CSM Bacãu
CSM Focsani – Husana Husi
FC Botosani 2 – Foresta Suceava
FC Ozana Târgu Neamt – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – CSM Pascani

Etapa a 7-a – 05 octombrie 2019

CSM Pascani – Aerostar Bacãu
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
Foresta Suceava – FC Ozana Târgu Neamt
Husana Husi – FC Botosani 2
CSM Bacãu – CSM Focsani
Somuz Fãlticeni – Stiinta Miroslava
Bucovina Rãdãuti – SC Otelul Galati
Sporting Liesti – KSE Târgu Secuiesc

Etapa a 8-a – 12 octombrie 2019

Aerostar Bacãu – KSE Târgu Secuiesc
SC Otelul Galati – Sporting Liesti
Stiinta Miroslava – Bucovina Rãdãuti
CSM Focsani – Somuz Fãlticeni
FC Botosani 2 – CSM Bacãu
FC Ozana Târgu Neamt – Husana Husi
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – Foresta Suceava
CSM Pascani – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati

Etapa a 9-a – 19 octombrie 2019

CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – Aerostar Bacãu
Foresta Suceava – CSM Pascani
Husana Husi – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
CSM Bacãu – FC Ozana Târgu Neamt
Somuz Fãlticeni – FC Botosani 2
Bucovina Rãdãuti – CSM Focsani
Sporting Liesti – Stiinta Miroslava
KSE Târgu Secuiesc – SC Otelul Galati

Etapa a 10-a – 26 octombrie 2019

Aerostar Bacãu – SC Otelul Galati
Stiinta Miroslava – KSE Târgu Secuiesc
CSM Focsani – Sporting Liesti
FC Botosani 2 – Bucovina Rãdãuti
FC Ozana Târgu Neamt – Somuz Fãlticeni
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – CSM Bacãu
CSM Pascani – Husana Husi
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – Foresta Suceava

Etapa a 11-a – 02 noiembrie 2019

Foresta Suceava – Aerostar Bacãu
Husana Husi – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
CSM Bacãu – CSM Pascani
Somuz Fãlticeni – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
Bucovina Rãdãuti – FC Ozana Târgu Neamt
Sporting Liesti – FC Botosani 2
KSE Târgu Secuiesc – CSM Focsani
SC Otelul Galati – Stiinta Miroslava

Etapa a 12-a – 09 noiembrie 2019

Aerostar Bacãu – Stiinta Miroslava
CSM Focsani – SC Otelul Galati
FC Botosani 2 – KSE Târgu Secuiesc
FC Ozana Târgu Neamt – Sporting Liesti
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – Bucovina Rãdãuti
CSM Pascani – Somuz Fãlticeni
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – CSM Bacãu
Foresta Suceava – Husana Husi

Etapa a 13-a – 16 noiembrie 2019

Husana Husi – Aerostar Bacãu
CSM Bacãu – Foresta Suceava
Somuz Fãlticeni – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
Bucovina Rãdãuti – CSM Pascani
Sporting Liesti – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
KSE Târgu Secuiesc – FC Ozana Târgu Neamt
SC Otelul Galati – FC Botosani 2
Stiinta Miroslava – CSM Focsani

Etapa a 14-a – 23 noiembrie 2019

Aerostar Bacãu – CSM Focsani
FC Botosani 2 – Stiinta Miroslava
FC Ozana Târgu Neamt – SC Otelul Galati
CSM Ceahlãul Piatra Neamt – KSE Târgu Secuiesc
CSM Pascani – Sporting Liesti
CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati – Bucovina Rãdãuti
Foresta Suceava – Somuz Fãlticeni
Husana Husi – CSM Bacãu

Etapa a 15-a – 30 noiembrie 2019

CSM Bacãu – Aerostar Bacãu
Somuz Fãlticeni – Husana Husi
Bucovina Rãdãuti – Foresta Suceava
Sporting Liesti – CS Universitatea Dunãrea de Jos Galati
KSE Târgu Secuiesc – CSM Pascani
SC Otelul Galati – CSM Ceahlãul Piatra Neamt
Stiinta Miroslava – FC Ozana Târgu Neamt
CSM Focsani – FC Botosani 2