spot_img
spot_img
21.3 C
Vaslui
15-iul.-2025

Accident cumplit la Leţcani! Un copil de 3 ani a fost decapitat, iar altul de 6 ani este inconştient după ce un TIR nu a oprit la trecerea de pietoni și i-a lovit în plin

- Advertisement -

În urmă cu puţin timp s-a produs un accident rutier la Iaşi. Din primele informaţii deţinute de reporterii BZI, se pare că incidentul auto a avut loc în Leţcani.

UPDATE6: Tatăl în timp ce traversa avea în brațe copilul de 3 ani. În urma coliziunii, micuțul a fost decapitat.

Aceștia cu puțin timp înainte fuseseră la medicul de familie. Cei trei se îndreptau spre casă.

„Accident rutier la Leţcani. Un TIR a acroşat un tată cu 2 copii. Un copil decedat de 3 ani. Al doilea copil de 6 ani este stabil hemo dinamic. A fost preluat de SAJ şi va fi transportat la UPU Pediatrie, Spitalul Sf. Maria din Iaşi.
Tatăl, în vârstă de 39 ani, este policontuzionat, stabil hemo dinamic, a fost preluat de TIM şi va fi transportat la UPU Spitalul Sf. Spiridon din Iaşi”, a transmis prof. dr. Diana Cimpoeșu, şefa UPU SMURD Iaşi…https://www.bzi.ro/accident-cumplit-la-letcani-un-copil-a-murit-iar-altul-este-inconstient-dupa-ce-un-tir-nu-a-oprit-la-trecerea-de-pietoni-exclusiv-update-4695364
- Advertisement -
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Ultimele Știri
Ultimele Știri

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.