13.2 C

Femeia care a intrat pe teren și făcut reclamă criptomonedelor! Totul s-a întâmplat la Sankt Petersburg

EURO 2020 Finlanda – Belgia 0-2| Partida de la Sankt Petersburg, din faza grupelor, a avut parte de un moment care a animat și mai mult tribunele.

Pe teren a intrat, la un moment dat, o domnișoară, îmbrăcată destul de sumar, care a fost ovaționată la scenă deschisă. Stewarzii au intervenit imediat și au scos-o din teren, dar noua divă de la EURO 2020 și-a făcut numărul.

Pe topul de culoare neagră, purtat de domnișoara invadatoare era inscripționat un mesaj WTF Coin, care face trimitere spre un site web, criptomoneda aplicației Walnut, utilizată la gestionarea finanțelor personale. concurent al Bitcoin.

Finlanda – Belgia 0-2. Un gol anulat de decizia VAR

La Sankt Petersburg, Belgia s-a impus cu 2-0 în fața Finlandei și i-a făcut astfel un serviciu Danemarcei.

Scorul a fost stabilit în repriza secundă. După ce VAR i-a anulat un gol lui Lukaku, portarul Hradecky și-a trimis mingea în propria poartă după ce ricoșase din bară la lovitura de cap a lui Vermaelen.

Lukaku a ajuns la 3 goluri după ce a marcat entru 2-0cu 10 minute înainte de final, și Belgia termină grupa pe primul loc.  …https://www.digisport.ro/fotbal/euro-2020/femeia-care-a-intrat-pe-teren-si-facut-reclama-criptomonedelor-totul-s-a-intamplat-la-sankt-petersburg-1153873