Recitalul lui Dan Bittman, încheiat cu o cerere în căsătorie, pe melodia „Ți-am dat un inel“
Pe unde cântă Dan Bittman (61 de ani) face furori, iar uneori se lasă și cu câte o cerere în căsătorie pe cele mai cântate și îndrăgite piese ale trupei Holograf, așa cum s-a întâmplat sâmbătă.
Dan Bittman a cântat sâmbătă seara la un restaurant grecesc cunoscut din centrul Bucureștiului, alături de colegul său, Marius Bațu, potrivit Click!.
Cele mai frumoase piese ale trupei Holograf au răsunat și au fost fredonate de fanii artistului, care nu s-au putut abține să nu iasă la dans și să se distreze cot la cot cu Dan Bittman.
Gest romantic
După melodii precum „Să nu-mi iei niciodată dragostea”, „Întoarce-te acasă”, „Primăvara începe cu tine”, „Dragostea mea”, „Cât de departe” și alte celebre piese de dragoste, Bittman și-a încheiat recitalul cu „Ți-am dat un inel”, hitul pe care un bărbat și-a cerut iubita în căsătorie, fiind pregătit ca la carte cu un buchet de trandafiri roșii și un inel…https://adevarul.ro/showbiz/vedete/recitalul-lui-dan-bittman-incheiat-cu-o-cerere-in-2310278.html